Reprezentacja nauczycieli i przyjaciół naszej szkoły zdobyła II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Nauczycieli, który odbył się w ubiegłą sobotę. Nasza drużyna wygrała 3 mecze grupowe z reprezentacjami: Gminy Orły, Zespołem Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Przemyślu. W półfinale nasi nauczyciele wygrali z drużyną Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Dopiero w finale ulegli organizatorom turnieju - drużynie z Centrum Edukacji i Terapii w Przemyślu. W turnieju brało udział osiem drużyn. Gratulujemy!

Drużyna w składzie:
nauczyciele SP1 - Maciej Kozłowski, Andrzej Makara, Grzegorz Gierczak, Marcin Kozłowski
oraz przyjaciele szkoły: Mariusz Gajewski, Stanisław Sitnik i Mateusz Czyszkiewicz.

siatka2-re