unihokejW dniu 19-20 października 2015 roku w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się mistrzostwa powiatu w mini-unihokeju dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Bardzo dobrze, w tych zawodach, spisali się nasi uczniowie. W kategorii chłopców reprezentanci nasze szkoły zajęli pierwsze miejsce pozostawiając w pokonanym polu zespoły szkół : SP11, SP15, SP14, SP16 i SP 6.

Odniesione sukcesy wiążą się z automatycznym udziałem naszych młodych zawodników w półfinale wojewódzkim.

Zespół występował w składzie:

Łukasz Starosta, Dominik Zaleszczyk, Kowalczyk Miłosz, Fudali Kamil, Walczyszewski Karol, Jakub Pogorzelec, Stodoliński Dominik, Szymonik Marek. Zespół występował pod opieką pana Artura Goclona.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w zawodach na szczeblu wojewódzkim!