W dniu 12.05.2015 w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu odbył się powiatowy finał indywidualnych mistrzostw w szachach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentanci naszej szkoły startowali w kategorii chłopców oraz dziewcząt z klas IV-VI. Oraz w kategorii klas I -III.

Nasi chłopcy spisali się wyśmienicie, całkowicie deklasując konkurencję i zajmując wszystkie trzy pierwsze miejsca w kategorii klas IV-VI. Trzecie miejsce zajął Gracjan Kaliszczak – uczeń klasy VIb, drugie miejsce zajął Maksim Stańco – uczeń IVb, natomiast najlepszy okazał się Filip Dobosz uczęszczający do klasy Va.
W kategorii dziewcząt Angelika Zacharko z klasy IVa zajęła trzecie miejsce.
W kategorii najmłodszych uczestników mistrzostw – uczniowie klas I-III – Jakub Pawłowski uczeń klasy IIIa zajął V miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!