zawody-2015

W ubiegły piątek odbyła się już siódma edycja zawodów łyżwiarskich o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Przemyślu przygotowana przez nauczycieli w-f Andrzeja Makarę oraz Artura Goclona. W tym roku w zawodach wzięła udział rekordowa liczba uczniów! Łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych wystartowało 115 uczniów z przemyskich szkół podstawowych: SP 4, SP 6, SP 11, SP 14 oraz naszej "Jedynki". Okazałe Puchary oraz medale ufundował Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma. Bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe m. in. tablet, łyżwy, akcesoria komputerowe (myszki bezprzewodowe, pendrive-y), albumy, atlasy oraz bezpłatne usługi strzyżenia zostały ufundowane przez Wicemarszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego, sklep KOMPUTRONIK w Przemyślu, Straż Miejską w Przemyślu, Salon Fryzjerski Tomasz Kopacki w Przemyślu.

Dziękujemy naszym sponsorom, uczestnikom, opiekunom drużyn, rodzicom, absolwentom szkoły oraz wszystkim osobom, które były zaangażowane w pomoc przy organizacji zawodów!

Organizatorzy: Dyrektor Szkoły Maciej Kozłowski, nauczyciele w-f Andrzej Makara i Artur Goclon

Wyniki zawodów

 

GALERIA