Zakup książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w Szkole Podstawowej nr 1 w Przemyślu

Treść zapytania można przeczytać klikając w link: POBIERZ TREŚĆ ZAPYTANIA OFERTOWEGO

17 kwietnia 2016 r w Przemyślu odbędzie się akcja "Przemyskie pola nadziei" mająca na celu zebranie środków finansowych na utworzenie Przemyskiego Hospicjum. Uczniowie ze szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu wykonali na ten cel żonkile z bibuły i krepiny. Kwiaty będą ofiarowywane darczyńcom, którzy wesprą akcję i do puszek wolontariuszy wrzucą darowiznę. Uczniowie jedynki będą kwestować na przemyskim Rynku w godzinach od 9.00 do 11.00. Szczegółowy program dnia znajduje się na plakatach. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

<REGULAMIN KONKURSU 2016>

festiwal-bajek

ZAPISY DO KLAS PIERWSZYCH

APLIKACJA DZIENNICZEK+