Przemyskie pola nadziei

17 kwietnia 2016 r w Przemyślu odbędzie się akcja "Przemyskie pola nadziei" mająca na celu zebranie środków finansowych na utworzenie Przemyskiego Hospicjum. Uczniowie ze szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu wykonali na ten cel żonkile z bibuły i krepiny. Kwiaty będą ofiarowywane darczyńcom, którzy wesprą akcję i do puszek wolontariuszy wrzucą darowiznę. Uczniowie jedynki będą kwestować na przemyskim Rynku w godzinach od 9.00 do 11.00. Szczegółowy program dnia znajduje się na plakatach. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..