Uczniowie wszystkich klas od I do VII odbiorą komplety darmowych podręczników we wrześniu 2017 r.
Informację o zakupie podręczników do religii w księgarni ROMA  przekaże ksiądz katecheta na początku roku szkolnego.

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017 / 2018

W dniu 4 września 2017 r. (poniedziałek) godz. 8.00 – Msza Święta w Archikatedrze
godz. 9.00 – rozpoczęcie roku szkolnego na boisku szkolnym, następnie spotkanie w klasach z wychowawcami


 

Udanych, pogodnych, bezpiecznych wakacji, wielu pozytywnych wrażeń i dużo, dużo beztroskiego odpoczynku życzy Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Przemyślu. Jednocześnie dziękujemy za całoroczną współpracę i zapraszamy w nowym roku szkolnym.


7 czerwca w szkole został przeprowadzony egzamin na kartę rowerową. Tym razem do egzaminu przystąpiło ponad dwudziestu uczniów. W części pisemnej egzaminu nie wszystkim dopisało szczęście. Dużo lepiej powiodło się egzaminowanym w części praktycznej, gdzie egzamin zdało 100% uczestników. Egzamin przeprowadzili funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego   Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.  Gratulujemy szczęściarzom i życzymy wspaniałych przygód w czasie rowerowych wycieczek. Tych, którym tym razem się nie udało, zachęcamy do „studiowania” przepisów i informujemy, że za rok będzie następna szansa. Funkcjonariuszom Policji dziękujemy za sprawne przeprowadzenie egzaminu. 
 

27 kwietnia w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyła się  III edycja imprezy czytelniczej ANDERSENADA. Udział w niej wzięła kl. 2C z wychowawczynią Karoliną Łossan oraz Roksana Wójcik z kl. 3B. Uczniowie poznali ciekawostki o życiu i twórczości H. Ch. Andersena oraz mogli spotkać się z autorem baśni, w którego rolę wcielił się pan Piotr Kustra. Młodzi czytelnicy wzięli również udział w dwóch konkursach z nagrodami: Być jak baśniowy bohater oraz w turnieju wiedzy o baśniach H. Ch. Andersena. W obydwu konkursach klasa 2C zdobyła I miejsce. 

Walne spotkanie Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza  w Przemyślu odbędzie się  19 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 16:30 na II piętrze budynku  głównego  szkoły  

 Porządek zebrania:
1)  otwarcie zebrania i stwierdzenie jego prawomocności;
2)  przyjęcie porządku zebrania;
3)  sprawozdanie merytoryczne i finansowe z działalności stowarzyszenia w roku 2016;
4) przedstawienie oceny działalności stowarzyszenia w roku 2016 przez komisję rewizyjną;
5) podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania merytorycznego z działalności  stowarzyszenia w roku 2016; 
6) podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania  finansowego z działalności stowarzyszenia w roku 2016;
7) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium zarządowi stowarzyszenia za rok 2016.
8) sprawy bieżące.

Strona 1 z 19

Do góry