12 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię szkolną przygotowali uczniowie z klas: 4a, 4b, 5a, 6b, 8c pod kierunkiem p. Sabiny Szkarpeckiej i p. Anety Karszyń. Już przy wejściu przywitała nas wykonana przez uczniów wystawa portretów nauczycieli. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Wszyscy pracownicy naszej szkoły otrzymali wiele serdecznych życzeń i symboliczne upominki.

Po przedstawieniu Pani Dyrektor przedstawiła nauczycieli , którzy otrzymali w tym roku Nagrodę Dyrektora. Podziękowała wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości. Do życzeń dołączyli się przedstawiciele Rady Rodziców.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły, nie tylko w dniu Ich święta, ale przez cały rok życzymy pogody ducha, uśmiechu w trudnej codzienności i zawsze – cierpliwości.