10 października 2018 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z różnych klas pod opieką pań: Ireny Pencak, Grażyny Potockiej, Władysławy Niejedli przedstawili wiersze i piosenki, którymi wzruszyli całą społeczność szkolną. Do uświetnienia uroczystości przyczyniła się również pani ze świetlicy - Izabela Lach-Grądecka wykonując dekoracje na wspomnianą okoliczność. Uczniowie podziękowali za trud pracy i wychowania wszystkim nauczycielom, administracji i obsłudze szkoły życząc wszelkiej pomyślności, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów.

 

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re