Tradycją naszej szkoły jest aktywny udział całej jej społeczności w miejskich obchodach święta ulicy Kazimierzowskiej i Franciszkańskiej. Na tych ulicach mieszkają uczniowie Jedynki. Święto to, jest zatem także i naszym świętem. Uczniowie w strojach szlacheckich i ludowych przygotowanych przez panią Agatę Kozłowską przeszli w korowodzie ulicami miasta pod opieką pań: Agaty Kozłowskiej i Joanny Łuniewskiej - Szydło. Jako szkoła mieliśmy swoje stoisko, na którym nauczyciele zapraszali dzieci do zabawy z malowaniem kolorowanek, twarzy, skręcaniem balonów i innymi atrakcjami. Zabawa trwała do wieczora.

baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..