Na przełomie maja i czerwca w Galerii Sztuki Współczesnej w Przemyślu dostępna była wystawa prac naszych uczniów, którzy w roku szkolnym 2017/2018 uczęszczali na zajęcia twórcze z panią Anetą Gierczak. W czasie spotkań dzieci pod okiem artysty pana Andrzeja Cieszyńskiego tworzyły własne prace. Serdecznie dziękujemy pracownikom Galerii, a w szczególności panu Andrzejowi za współpracę i czas poświęcony naszym uczniom oraz za przygotowanie wystawy i zaproszenie na wernisaż. Dzieciom, których prace mogliśmy podziwiać na wystawie serdecznie gratulujemy. W czerwcowym numerze tygodnika Życie Podkarpackie mogliśmy przeczytać informację o tym szczególnym dla naszych małych artystów wydarzeniu.


DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re