Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Wśród uczniów, nauczycieli i rodziców jest wielu fanów tej dyscypliny sportu. Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły wspólnie z nauczycielem Grzegorzem Gierczakiem brali udział w filmie promującym przyjazd Kady Polski do Arłamowa ; ,,KADRA WRACA DO DOMU’’. Rolę kadrowiczów odegrali; Filip Dryla, Dominik Antochów, Krystian Zalita, Karol Gierczak, Maksymilian Smotrycki oraz Jakub Grzywacz, natomiast w rolę trenera Nawałki wcielił się nauczyciel wychowania fizycznego Grzegorz Gierczak. Zachęcamy do obejrzenia filmiku z udziałem naszej ,, małej reprezentacji’’. 
https://youtu.be/MuM83bAElS4

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re