Jak co roku , członkowie Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody wraz z opiekunem, panią Elżbietą Pietrusiak postanowili zatroszczyć się o bezdomne zwierzęta przebywające w schronisku w Orzechowcach.  W zorganizowanej na terenie szkoły akcji, udało nam się zebrać i zakupić duże ilości karmy dla psów i kotów oraz różne akcesoria potrzebne zwierzętom. Zebrane  „dary” przekazaliśmy pracownikom schroniska, podczas naszej wizyty w dniu 7 marca 2018 roku. 
Serdecznie dziękujemy  wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom. 
Szczególne podziękowania składamy pani Annie Niemiec, która pomogła nam w dowiezieniu darów do schroniska.
Dzięki Waszym dobrym i współczującym sercom los tych pokrzywdzonych zwierząt będzie choć trochę lepszy. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej schroniska lub samego schroniska, tych , którzy chcieliby adoptować pieska lub kotka. Byliśmy tam i widzieliśmy jak bardzo czekają na kochającego przyjaciela. Członkowie Szkolnego koła LOP  z opiekunem p.Elżbietą Pietrusiak

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re