W środę 25 kwietnia ponad 600 uczniów klas I-VI szkół podstawowych zmierzyło się w drużynowym turnieju szachowym zorganizowanym w G2A Arena w Jasionce. Turniej odbywał się systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, po 15 min. na partię dla każdego zawodnika. 
Reprezentantami naszej szkoły byli Maxim Stańco, Karol Gierczak, Dominik Antochów i Paulinka Panek, którzy pod okiem Pana Artura Goclona trenują tę królewską grę. 
Ekscytujące pojedynki, zwycięstwa, jak i porażki budowały niezapomniany charakter tego turnieju. Nowe doświadczenia i ogrom pozytywnych emocji z pewnością pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczesników.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re