Klasa II A wybrała swoją ulubioną lekturę. Została nią książka autorstwa Hugh Loftinga "Doktor Dolittle i jego zwierzęta". Uczniowie przygotowali scenkę prezentującą doktora w otoczeniu zwierząt. Wykonali zdjęcie i przygotowali fotografię na okładkę książki. Nasza Szkoła przystąpiła do konkursu Empiku "Tysiąc powodów by czytać". Zdjęcie II A jest pracą konkursową. Zachęcamy do wsparcia nas i oddania głosu poprzez kliknięcie na stronie konkursu w nasze zdjęcie. Dziękujemy za pomoc. Walczymy o nowe książki dla dzieci z naszej szkoły.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re