Klasa II A wybrała swoją ulubioną lekturę. Została nią książka autorstwa Hugh Loftinga "Doktor Dolittle i jego zwierzęta". Uczniowie przygotowali scenkę prezentującą doktora w otoczeniu zwierząt. Wykonali zdjęcie i przygotowali fotografię na okładkę książki. Nasza Szkoła przystąpiła do konkursu Empiku "Tysiąc powodów by czytać". Zdjęcie II A jest pracą konkursową. Zachęcamy do wsparcia nas i oddania głosu poprzez kliknięcie na stronie konkursu w nasze zdjęcie. Dziękujemy za pomoc. Walczymy o nowe książki dla dzieci z naszej szkoły.

baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..