Z A J Ę C I A    P O Z A L E K C Y J N E  w  roku  szkolnym  2016 / 2017

 

L.p.

Nazwisko i imię   nauczyciela

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Dzień

Godzina

 

1

Burdziak Barbara

Chór szkolny

czwartek

14.30-15.15

 

3

ks. Dziuk Piotr

Kółko religijne

wtorek

14.35-15.20

 

4

Gierczak Grzegorz

Piłka nożna kl. I-III

środa

11.30-13.00

 

5

Gigoń Zdzisław

Zajęcia korekcyjno-konpensacyjne

i wychowawcze 

poniedziałek

14.00-14.30

Zajęcia korekcyjno-konpensacyjne

i wychowawcze

piątek

14.00-14.30

6

Goclon Artur

Zajęcia na basenie

środa

 14.50-15.50

Szachy

wtorek

13.40-14.25

Szachy

czwartek

12.45-13.30

 

7

Godos Renata

Zajęcia wyrównawcze kl. VI a i b

środa

13.40-14.25

 

8

Gołąbek Karolina

Program psychoprofilaktyczny kl.IIIa

środa

8.00-8.45

9

Karszyń Aneta

Zajęcia z języka niemieckiego

poniedziałek

12.45-13.30

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

11.45-12.30

Zajęcia logopedyczne

czwartek

12.45-13.30

 

10

Kozłowska Agata

Kółko informatyczno-plastyczne

piątek

12.45-13.30

 

11

Kuźma Elżbieta

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

11.45-12.30

 

12

Lach Monika

Kółko czytelnicze

czwartek

14.00-15.00

 

13

Łossan Karolina

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

12.45-13.30

 

14

Łuniewska-Szydło Joanna

Zajęcia wyrównawcze

środa

13.40-14.25

 

15

Mikrut Beata

Zajęcia wyrównawcze

środa

12.45-13.30

 

16

Niejedli Władysława

Scrabble

czwartek

11.30-12.30

18

Paszkiewicz Maria

Zajęcia wyrównawcze

czwartek

8.55-9.40

Zajęcia logopedyczne

piątek

13.40-14.25

19

Pencak Irena

Kółko z języka angielskiego kl. VI a

Środa

12.45-13.30

Kółko z języka angielskiego kl. V a i b

co 2 tyg. piątek

11.45-12.30

Zajęcia wyrównawcze kl. V a i b

 

20

Pietrusiak Elżbieta

Koło przyrodnicze

poniedziałek

13.40-14.25

 

22

Smotrycka Agnieszka

Kółko z języka angielskiego kl. VI b

piątek

13.40-14.20

23

Stochmal Janina

Koło matematyczne

środa

12.45-13.30

Zajęcia wyrównawcze

piątek

11.45-12.30

24

ks. Wilk Marcin

Kółko religijne

 „Mali przyjaciele Serca Jezusa”

wtorek

16.30-17.15

 

25

Zawiślak Renata

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. V b

czwartek

12.45-13.30

 

26

Zembrzuska Dorota

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

13.50-14.20

 

ZAPISY DO KLAS PIERWSZYCH

Do góry